Akcja
Wspieramy Polską Kulturę
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Polski Festiwal Sztuki Orzeł 2018

10-11 listopada
2018
Warszawa Centrum EXPO XXI

Aktualności

Formacja Shock Dance na Mistrzostwach Świata w tańcu sportowym

Miło nam poinformować, że formacja Shock Dance, która zdobyła drugie miejsce podczas Polskiego Festiwalu Sztuki Orzeł 2016 będzie reprezentować Polskę podczas Mistrzostw Świata w tańcu sportowym w węgierskiej miejscowości Pesc.

Formacja Shock Dance na Mistrzostwach Świata w tańcu sportowym
Sztuka pozwala się jednoczyć!

Danuta Stankiewicz - PFS Orzeł 2016 mam nadzieję na stałe wejdzie do kalendarza ważnych wydarzeń kulturalnych.

Sztuka pozwala się jednoczyć!

PFSO 2016

Wspominamy Polski Festiwal Sztuki Orzeł 2016

Przez dwa dni pokazano dwieście dzieł sztuki i 400 artystów. Zaprezentowano nowe nurty wśród młodego pokolenia artystów wraz z ich najlepszymi dokonaniami.

Przejdź do archiwum

O nas

Polski Festiwal Sztuki Orzeł 2018 to druga edycja multimedialnego wydarzenia prezentującego artystyczne osiągnięcia debiutujących twórców, w dziedzinach takich jak: OBRAZ, RUCH, DŹWIĘK, SŁOWO.

Pierwsza edycja festiwalu odbyła się w dniach 12-13 listopada 2017 r. w warszawskim Centrum EXPO XXI wieku, gdzie młode pokolenie twórców zmierzyło się z mistrzami już uznanymi i cenionymi na rynku sztuki. Muzycy i tancerze pokazali swe talenty na scenie, plastycy swoje obrazy w zbudowanej galerii sztuki, literaci i poeci – zaś swą twórczość zaprezentowali w salach wydawniczych, a filmowcy swe filmy w salach projekcyjnych.

Przez dwa dni pokazano około 200 dzieł sztuki. Zaprezentowano nowe nurty wśród młodego pokolenia artystów wraz z ich najlepszymi dokonaniami.

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Festiwalu!